img

Jakie dodatki powinny się znaleźć na weselu?

Sala weselna to nie tylko dekoracje, suto zastawione stoły i świetnie przygotowana sekcja do tańczenia. To również miejsce, gdzie powinny znaleźć się ciekawe dodatki, które wniosą nieco oryginalności w ten wielki dzień.

Ice Table

Stolik z lodem to absolutna podstawa na weselu, ale zwykle dzieje się tak, że aby schłodzić sobie drinka udajemy się na zaplecze po lód. Warto wynająć set lodowy, który będzie znajdował się w rogi sali, aby każdy gość mógł sobie napełnić szklankę lodem, kiedy tylko zechce.

Fotobudka :)

Znacie fotobudki? To kamera na specjalnym statywie przypominająca budkę. Posiada sznurek, który po napięciu "pstryknie" nam fotkę i po chwili wydrukuje. Fotobudki są bardzo popularne na imprezach i coraz częściej widuje się na weselach. Uważamy, że to świetny dodatek, bo może wnieść trochę ożywienia. Niemal nie da się uchwycić innej fotki, niż zabawnej, zatem dodatkowy album ślubny z fotobudki będzie świetną pamiątką.

Sekcja dla dzieci

Miejsce zarezerwowane tylko dla dzieci ze stanowiskiem złożonym z samych zabawek to dla większości nowożeńców podstawa. Wynajem takiej sekcji to wydatek rzędu 200 złotych razem z ubezpieczeniem. Dzieci też powinny mieć na weselu swój świat.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje Wam się spodobają. Sami widzimy coraz częściej takie rozwiązania!

 

Zobacz również