Mapa kontra smartfon.

Papierowe przewodniki i mapy posiadają swój urok, a także, w odróżnieniu od nowoczesnych urządzeń, nie wymagają zasilania. Mimo to, w dobie, gdy większość z nas rzadko rozstaje się z ukochanym telefonem, warto zaznajomić się z mobilnym przewodnikiem, dostępnym w formie aplikacji. Firma MobiGuide przygotowała intuicyjny przewodnik (a tak naprawdę – dużo więcej niż przewodnik), ułatwiający zarówno dotarcie do celu, jak i dobre rozplanowanie pobytu. Co posiada taki przewodnik, czego nie ma mapa?

 

  • Najciekawsze kierunki

Przede wszystkim, wskazuje najciekawsze kierunki, a więc godne polecenia miasta, ośrodki sportów zimowych oraz egzotyczne zakątki świata. Aplikacja dostosowuje se do użytkownika, oferując, w zależności od celu wyjazdu, liczby osób towarzyszących i charakteru podróży, najciekawsze i sprawdzone lokalizacje.

  • Bogactwo informacji

W odróżnieniu od papierowych przewodników, mobilna aplikacja umożliwia dostęp do setek opisów i zdjęć najciekawszych miejsc w okolicy, najsmaczniejszych potraw, najlepszych restauracji i najpiękniejszych widoków. W każdym przypadku istnieje też opcja TOP10, a więc lista największych przebojów danego miejsca, które konieczne należy zobaczyć, zwiedzić lub skosztować.

  • Lokalizację GPS.

Nawet najdokładniejsza mapa papierowa nie posiada tej opcji – dokładnego wskazania: „tu jesteś”. Dzięki temu, już nigdy nie stracimy czasu na bezowocne krążenie po mieście i próby zorientowania się w terenie.

  • Wyznaczanie trasy przejazdu.

W wymarzone miejsce w jakiś sposób trzeba dotrzeć, a najkrótsza droga niekoniecznie jest najwygodniejsza. Dzięki aplikacji w telefonie można w łatwy sposób zaplanować podróż tak, aby samo dotarcie na miejsce było już początkiem relaksu, nie tylko uciążliwą koniecznością.

  • Intuicyjna obsługa.

Jedna ze złotych zasad tak zwanego pierwszego świata głosi: kiedy wszystko inne zawiedzie, przeczytaj instrukcję. Dzięki korzystaniu z intuicyjnej obsługi, możemy śmiało darować sobie tą lekturę. Multimedialne galerie, szybkie opisy, ciekawe linki – wszystko to poprowadzi nas w prosty i przyjemny sposób do celu oraz pozwoli w mig zlokalizować największe atrakcje oraz najciekawsze miejsca w okolicy.

  • Aktualizacja non-stop. Każda papierowa mapa czy przewodnik w końcu się dezaktualizuje: zmieniają się drogi, powstają nowe obiekty, jedne miejscowości tracą znaczenie na rzecz innych. Siłą rzeczy, tradycyjna mapa nie zawsze nadąża za tymi zmianami. Natomiast aplikacja, posiadająca bezpośredni dostęp do Internetu, jest aktualizowana na bieżąco, dzięki czemu informacje, którymi dysponujemy są zawsze świeże i aktualne.

Powiązane artykuły

O nas

Wszystko co najlepsze w Karpaczu znajdziesz u nas! Zapraszamy do naszej bazy noclegowej oraz do korzystania z wielu atrakcji zimowych i nie tylko!

Kontakt

Telefon: 634 283 120
E-mail: kontakt@hotel-aviator.pl
 

Jak do nas dotrzeć?

Polecamy