Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy "Leśny Dwór"

Czego można się spodziewać po miejscu, które nosi taką nazwę? Tak naprawdę to...  wszystkiego po trochu. Jest to bowiem miejsce położone na zbiegu głównych szlaków turystycznych w Karkonoszach i, podobnie jak one, łączy ze sobą różne światy: świat wielkiego biznesu i beztroskiej zabawy, romantycznych uniesień i rodzinnego wypoczynku.

Doskonała infrastruktura, strategiczne położenie oraz przyjazny i uśmiechnięty (co ponoć nie jest normą) personel powodują, że Leśny Dwór ma przyjemność być gospodarzem wydarzeń rozmaitego kalibru. Odbywają się tam zarówno spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia, jak również kolonie, zimowiska oraz imprezy okolicznościowe. Dwór zapewnia również doskonale warunki indywidualnym gościom, stanowi więc częsty  cel wczasów rodzinnych lub romantycznych wypadów we dwoje.

Z pewnością nie bez znaczenia pozostaje fakt, ze w sąsiedztwie znajdują się obiekty sportowe, takie, jak sztuczne lodowisko czy korty tenisowe, a przede wszystkim wyciąg na Kopę, od którego ośrodek dzieli zaledwie 700m. 

Sam ośrodek również może poszczycić się wspaniałymi walorami architektonicznymi oraz ciekawą historią, jego początki sięgają bowiem przełomu XIX i XX wieku. Mimo, iż obecnie goście mają do dyspozycji nowocześnie wyposażone wnętrza, współczesność nie zaburza w najmniejszym stopniu panującej tam  wyjątkowej atmosfery z przed ponad stu lat.

Ośrodek dysponuje salą konferencyjną, mogącą pomieścić ok. 50 osób, wyposażoną w sprzęt audiowizualny, niezbędny do sprawnego przebiegu spotkań. Po zakończeniu części oficjalnej goście mogą zrelaksować się w sali bankietowo - tanecznej lub zasiąść do wspólnego posiłku w jadalni.

W obiekcie znajduje się ok. 101 miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie – do dyspozycji gości pozostają zarówno pokoje 1, 2, 3, 4 - osobowe z łazienkami, jak i pokoje 2, 3 i 4 osobowe a umywalkami i dostępem do łazienek, które znajdują się na piętrach. Dzięki temu, niezależnie od celu wyjazdu oraz zasobności portfela, każdy z Gości znajdzie coś dla siebie.

Ze względu na swoje położenie, Leśny Dwór stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Karpacza i okolic. Poza wspomnianą Kopą, koniecznie należy odwiedzić takie cuda przyrody, jak dziki wodospad w Łomnicy czy tajemniczy punkt zaburzenia grawitacji, a także inne niezwykłości, kryjące się w tajemniczych ostępach Karkonoszy. Malownicze krajobrazy, niesamowita atmosfera tej krainy oraz wspaniały mikroklimat  sprawiają, że Leśny Dwór to miejsce, do którego z przyjemnością wracają zarówno spragnieni ciszy mieszkańcy wielkich miast, jak i kochający przestrzeń miłośnicy dzikiej przyrody.

 

Powiązane artykuły

O nas

Wszystko co najlepsze w Karpaczu znajdziesz u nas! Zapraszamy do naszej bazy noclegowej oraz do korzystania z wielu atrakcji zimowych i nie tylko!

Kontakt

Telefon: 634 283 120
E-mail: kontakt@hotel-aviator.pl
 

Jak do nas dotrzeć?

Polecamy