Gościniec Leśny Dwór

Leśny Dwór jest ośrodkiem wypoczynkowo - konferencyjnym, usytuowanym w samym sercu Karkonoszy, w rezerwacie biosfery UNESCO. Ośrodek oferuje gościom pokoje z łazienkami i prysznicem, wyposażone w szereg udogodnień, w tym telewizję kablową. Mając na uwadze tradycje regionu, każdy pokój wyposażono w sosnowe meble, zaprojektowane według oryginalnego, lokalnego stylu, oddającego wyjątkowy charakter tego regionu. Wszystkie pokoje są ogrzewane, zaś większość z nich, poza zapewnieniem miejsca do spania, dysponuje również niewielką częścią wypoczynkową.

Goście mogą również korzystać z czajników bezprzewodowych, umieszczonych ze względów bezpieczeństwa na korytarzu. Ponadto, Leśny Dwór zapewnia swoim gościom bezpłatny  dostęp do bezprzewodowego internetu, jak również wygodny, bezpłatny parking. Ośrodek dysponuje też salą konferencyjną wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, a także jadalnią i wspaniałym, słonecznym tarasem, pozostającym do dyspozycji gości.

Na terenie ośrodka można też skorzystać z profesjonalnych masaży i profesjonalnych zabiegów SPA, a także z sauny. Leśny Dwór, jako miejsce przyjazne rodzinom, dysponuje również szeregiem udogodnień dedykowanych najmłodszym gościom: na terenie należącym do  ośrodka znajduje się plac zabaw, a także pokój gier, stół do tenisa oraz klub dla dzieci.

Na odwiedzających Leśny Dwór gości czeka ponadto wspaniała, włoska restauracja Mamma Mia. Serwuje ona wykwintne dania kuchni włoskiej, przygotowane z najwyższą starannością według oryginalnych przepisów, pochodzących ze  słonecznej Italii.

W sąsiedztwie ośrodka znajduje się wiele interesujących obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz przyrodniczych. W odległości ok. 800 m usytuowane są wyciągi narciarskie, oferujące amatorom białego szaleństwa wiele doskonale przygotowanych tras o zróżnicowanym stopniu trudności. W pobliżu Dworu przebiegają liczne szlaki turystyczne, prowadzące do najpiękniejszych zakątków Karkonoszy. Punktem obowiązkowym jest górująca nad okolicą Śnieżka, choć warto również odwiedzić mniej uczęszczane, malownicze miejsca, przesiąknięte niezwykłym duchem tego miejsca. Spośród najciekawszych obiektów, znajdujących się w okolicy, z pewnością należy wymienić tajemniczy punkt zaburzenia grawitacji oraz dziki wodospad w Łomnicy,jak również kaplice św. Anny z wypływającym spod ołtarza źródłem, którego niezwykłe właściwości uznawano już w czasach pogańskich. Godne polecenia jest również Muzeum Zabawek i Lalek, które od Leśnego Dworu dzieli odległość zaledwie 2 km.

 

Powiązane artykuły

O nas

Wszystko co najlepsze w Karpaczu znajdziesz u nas! Zapraszamy do naszej bazy noclegowej oraz do korzystania z wielu atrakcji zimowych i nie tylko!

Kontakt

Telefon: 634 283 120
E-mail: kontakt@hotel-aviator.pl
 

Jak do nas dotrzeć?

Polecamy