img

Impreza firmowa - co daje przedsiębiorcom?

Dlaczego szefowie organizują imprezy firmowe? Aby podlizać się swoim pracowniom? A może po to, aby udowodnić im swój status społeczny? Prawda jest taka, że szefowie organizują eventy po to, aby pokazać jak fajnymi są gośćmi i że traktują swoich ludzi z szacunkiem, podziękowaniem za pracę i ludzką życzliwością.

Czego oczekuje szef po evencie firmowym?

Oczekuje przede wszystkim lepszego "dotarcia" się zespołu. Każdy przedsiębiorca wie, że sukces firmy zależy przede wszystkim od zaangażowania jego ludzi. Atmosfera zabawy, nie wspominanie o pracy i cieszenie się chwilą to najlepsze, co można zaoferować pracownikom.

Jak eventy zmieniają team work?

Team work, czyli praca zespołowa to główny cel każdego przedsiębiorcy organizujący event dla firmy. Szef chce, aby po powrocie do pracy nie traktować wyjazdów niczym marchewkę na kiju, lecz jako podziękowanie za dobrą pracę. To dodaje mnóstwa motywacji, a ono z kolei przekłada się na większe zaangażowanie do pracy oraz wymyślanie nowych sposobów na maksymalizację zysków.

Szef tego nie wlicza, szef inwestuje

Zorganizowanie eventu firmowego nie jest dla przedsiębiorcy wielkim wydatkiem. Szef traktuje to jak inwestycję i zdaniem wielu - zawsze się zwraca pod postacią lepszej atmosfery w pracy. To z kolei prowadzi do większych obrotów, a finalnie - zysków dla firmy i premii dla pracowników.

 

 

 

 

 

 

Zobacz również