img

Kartka z kalendarza: Studniówka w dworku

Kilka tygodni temu napisaliśmy artykuł o organizacji studniówek i dostaliśmy od Was sporo pytań mailowych o wybrane lokale w danych częściach kraju. Nie jesteśmy w stanie Wam pomóc, wszak nie wszyscy mieszkacie blisko nas, ale postanowiliśmy podpowiedzieć Wam fajne miejsce i w tym celu wracamy do kartki z kalendarza naszego kolegi redakcyjnego - Artura.

Kartka z kalendarza: Studniówka w Magnackiej

8 lat temu miałem okazję brać udział w organizacji studniówki. Jako przewodniczący klasy maturalnej miałem swój własny pomysł na lokal, ale nie spodobał się wszystkim, bo jak na tamte czasy - zorganizowanie studniówki w dworku Magnackim kosztowało po 100 złotych na osobę (180 złotych za parę). Przedstawiłem klasie swoją koncepcję, wycenę oraz potencjalne atrakcje. Namawiałem nauczycieli oraz dyrektorów. Koniec końców dopiąłem swego. Studniówka na 200 osób odbyła się w Magnackiej (dzisiaj Magnolia).

Impreza okazała się niezapomniana. Wszystko mieliśmy na miejscu, nie przejmowaliśmy się cateringiem, menu (ustaliliśmy je z klasą wcześniej), ochroną ani alkoholami. Za wszystko zapłaciliśmy jak na weselu i co najlepsze - pod koniec imprezy zostawiliśmy list referencyjny, który podpisał za nas nasz dyrektor :)

Studniówka w dworku - polecamy wszystkim

Dlaczego taki, a nie inny tytuł wpisu? Bo do dzisiaj wspominam tą imprezę. Szukałem pomysłu na ciekawe miejsca na studniówkę, a inspiracją do napisania tych wspomnień była oferta dworekarkadia.pl/studniowki.html, gdzie szukałem informacji o miejscu na zorganizowanie ... chrzcin dla mojego dziecka :) Mam nadzieję, że w odróżnieniu od innych szkół weźmiecie mój pomysł na poważnie, bo studniówkę przeżywa się tylko raz i warto pokusić się o All Exclusive Style ;)

 

Zobacz również