img

Czy pracownicy lubią imprezy firmowe?

Tytułowe pytanie zadaje sobie coraz więcej przedsiębiorców, którzy chcą zorganizować imprezę dla swoich pracowników celem zintegrowania ich z resztą zespołu. Choć szef wydaje się osobą wiedzącą wszystko najlepiej, w przypadku organizacji imprezy musi zrobić wszystko, aby zapewnić swoim ludziom komfort.

Co dla szefa oznacza impreza firmowa?

Przedsiębiorca poprzez organizację eventu chce najzwyczajniej zgrać ze sobą pracowników i pokazać im drugą stronę swojej osobowości. Szefowie lubią organizować takie imprezy nie dla samego prestiżu, ale z uwagi na fakt, że zgrany team będzie o wiele bardziej efektywny.

Jak pracownicy odbierają imprezy firmowe?

Każdy odbiera taką imprezę po swojemu. Im młodszy współpracownik, tym większe "ciśnienie" aby pokazać się przed szefem z dobrej strony. Starsi pracownicy już znają swojego przełożonego, więc skupiają się jedynie na dobrej zabawie, żartowaniu oraz "cykaniu" zdjęć.

Tak, pracownicy lubią imprezy firmowe pod warunkiem, że odbywają się w ciekawych miejscach kompletnie nie kojarzących się z pracą. Choć z początku mogą odczuwać ciśnienie - suma summarum bardzo miło wspominają eventy.

 

 

Zobacz również