img

Czy wesele w dworku to rarytas dla bogatych?

Zapewne czytają nas nie tylko młodzi, lecz również starsi, nieco bardziej doświadczeni Internauci. Wiecie, że do niedawna wesela były uznawane jako imprezy dla wybranych i młodzi nie liczyli się z kosztami wiedząc, że zabawa nie musi się zwrócić. Dziś myślenie nieco się zmienia i młodzi częściej na wesele zapatrują się jak na biznes. Mogłoby się wydawać, że wesele w dworku to rarytas tylko dla bogatych, ale czy na pewno?

Ile kosztuje przyjęcie weselne w dworku?

Zajrzeliśmy na dworekarkadia.pl aby sprawdzić cennik i oto co zauważyliśmy: Za jedno miejsce przy stole z pełnym wyposażeniem, obsługą, cateringiem oraz ochroną zapłacimy  do 250 złotych. Wydaje się sporo, prawda? W rzeczywistości to całkiem niewiele mając na uwadze fakt, że zaproszeni będą doskonale wiedzieć, ile młodych wyniesie impreza. Konkluzja jest zatem prosta - im bardziej "wypasione" wesele, tym grubsze koperty prezentowe.

To się zawsze zwraca!

Czy zatem wesele w dworku to rarytas dla bogatych? Nie. Taka impreza niemal zawsze się zwraca. Nie trzeba też kategoryzować jej jako inwestycję, bowiem wszelkie opłaty reguluje się na kilka dni po zakończonej zabawie. Choć w przypadku zabawy na 100 osób możemy zapłacić nawet 30 000 złotych, trudno nie uwierzyć, aby goście nie pomogli w odrobieniu wkładu :)

 

Zobacz również