img

Jak zaplanować przygotowania do ślubu?

Czy można zaplanować przygotowania? Okazuje się, że tak. Wszyscy, którzy mieli przyjemność organizowania swojego własnego wesela wiedzą, że ostatnie tygodnie przed wydarzeniem to czas ciągłego jeżdżenia samochodem, dopinania szczegółów i inwestowania pieniędzy. Dziś dowiecie się, w jaki sposób zaplanować przygotowania tak, aby wszystko było jak w zegarku!

Załóż sobie notes!

Dobrze wiesz, że przed weselem czeka Cię mnóstwo wyjazdów oraz spotkań. Musisz też co chwilę odwiedzać dekorowany lokal, zadbać o dopieszczenie menu, alkohole oraz pozostałe dodatki. Powinieneś założyć notes w którym wyszczególnisz wszystkie wyjazdy oraz planowane spotkania. To nie głupie! Czeka Cię 20 spraw do załatwienia i dobrze by było, abyś niczego nie zapomniał, co zdarza się niezwykle często.

Pamiętaj, że płacisz ludziom za pracę!

Często jest tak, że Pan młody musi dopilnować wszystkiego w ostatniej chwili i zabiera się za pomaganie kucharkom czy dekoratorom. Nie powinieneś tego robić. Od tego wynająłeś już przecież ludzi! Ty załatwiaj tylko sprawy formalne i opiekuj się przyszłą żoną. W ten sposób nie zakłócisz swojego rytmu życia, a zaplanowane w notesie zobowiązania wykonasz w stu procentach.

To proste!

Dopilnowanie wszystkich szczegółów przed weselem nie jest niczym trudnym. Przy odpowiednim, zaplanowanym trybie nawet nie odczujesz ciśnienia związanego z weselem (a ono zawsze prowadzi do stresu). To proste pod warunkiem, że skorzystasz z naszych rad.

 

 

Zobacz również