img

Ślub na łonie natury - jak zorganizować?

Ślub niczym z amerykańskich filmów, kiedy młoda para staje na łonie natury przed księdzem i składa przysięgę małżeńską nie jest fikcją, a rzeczywistością na którą decyduje się coraz więcej osób. Teoretycznie ślub na łonie natury odnosi się jedynie do ceremonii zaprzysiężenia, gdyż wesele odbywa się zwykle w lokalu. Jak zorganizować takie wydarzenie? Poniżej nasza propozycja.

Łono natury, czyli co?

Wybór miejsca na ślub nie musi oznaczać jazdy samochodem w poszukiwaniu "fajnego" klimatu. W sieci funkcjonuje mnóstwo firm, które cały czas wystawiają ogłoszenia i promują swoje punkty ślubów w plenerze. Koszt całego przedsięwzięcia może kosztować od 2000 do 5000 złotych w zależności od ilości gości. Warto wiedzieć, że na cenę w głównej mierze składają się siedziska oraz ewentualnie - namiot (na wypadek burzy).

Gdzie zatem szukać?

Zdecydowanie w sieci, a nie na własną rękę. Nie każdy zresztą będzie mógł sobie samemu zorganizować plener, bowiem każdy skrawek ziemi do kogoś należy. Wybór firmy będzie najlepszym, a na pewno najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. 

 

Zobacz również