img

Chrzciny - gdzie je zorganizować?

Coraz więcej świeżo upieczonych rodziców zastanawia się nad miejscem zorganizowania chrzcin. Kiedyś modnym było zapraszanie gości do domu, ale w dobie mnogości lokali, firm cateringowych i po prostu opcji "idę na łatwiznę" chętnie poszukuje się lokali, które będą niezapomnianym miejscem na imprezę.

Opcja numer jeden: Restauracja

Jedno z najbardziej klasycznych rozwiązań. Restauracja zapewni nam wyżywienie, ochronę, bezproblemowe donoszenie kolejnych dań oraz czystość na sali. Przyjemność będzie nas kosztować od 100 do 150 złotych za jedną osobę. Przeliczając to na 60-70 osób wyjdzie nam koszt wynoszący około 10 - 12 tysięcy złotych.

Opcja numer dwa: Dworek

W każdym mieście znajduje się dworek, który z uwagi na status społeczny pozwala na zorganizowanie "wypasionej" imprezy. Warto wybierać takie obiekty, które zapewnią nam catering. Szukając w sieci informacji o cennikach wpadliśmy na dworekarkadia.pl/komunie-chrzciny.html skąd zaczerpnęliśmy inspiracji. Wychodzi na to, że impreza we Dworku wyniesie nas tyle samo, co chrzciny w restauracji.

Chrzciny to ważne wydarzenie dla każdej rodziny, dlatego warto zrobić wszystko, aby impreza była niezapomniana. Wybór odpowiedniego lokalu ma ogromne znaczenie, a nie zważając na koszty polecamy miejsca o wysokim statusie społecznym jak dworki lub restauracje. 

 

Zobacz również