img

Jak zorganizować niezapomniane urodziny?

Najważniejszym dniem dla każdego człowieka jest dzień urodzin. To właśnie tego dnia zastanawiamy się nad swoim życiem, mniej lub bardziej wracamy do dzieciństwa i liczymy lata potrzebne do osiągnięcia kolejnych celów. Myślimy też o bliskich, których chcemy zaprosić na zabawę i dziś podpowiemy Wam, jak zorganizować ją w sposób niezapomniany.

Urodziny? Tylko w restauracji!

Jeśli oglądacie filmy lub seriale i naprawdę wierzycie w to, jak zachowują się rodziny w restauracjach, to musimy Was zmartwić - ten, kto był na urodzinach w restauracji wie, że to niezapomniana impreza pełna dobrej muzyki, pysznego jedzenia i błogiej atmosfery. Nie jest prawdą, że restauracja na czas urodzin dzieli salę na pół, nie. Przeznacza całe swoje moce przerobowe do spełnienia zachcianek solenizanta, który przecież opłaca całą imprezę.

Ile kosztują urodziny w restauracji?

Mając na myśli zaproszenie około 50 osób, koszty nie powinny przekroczyć 10 000 złotych. Za jedno miejsce przy stoliku trzeba liczyć 200 złotych, ponieważ w skład tej kwoty wchodzi również ochrona obiektu, kapela oraz zespół ludzi pilnujących porządek na sali i kolejność donoszenia kolejnych dań.

Czy to się zwróci?

Naszym zdaniem tak, ponieważ każda impreza w lokalu wymaga wysłania zaproszenia. Osoby zaproszone zwykle nie przychodzą na urodziny z pustymi rękoma, a wiedząc, że impreza odbędzie się w lokalu (nie trzeba kupować alkoholu i prezentów) - chętnie wręczają swoje dary w postaci koperty.

 

Zobacz również