img

Wyjazdowy Event - gdzie celować na mapie Polski?

Spotkania mające na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy członkami teamu często organizują szefowie firm. Dla nich możliwość zjedzenia wspólnego posiłku, bliższe poznanie swoich ludzi (od środka) jest ważnym czynnikiem mogącym zwiększyć efektywność współpracowników. Coraz częściej spotyka się z pomysłami na wyjazdowe eventy dla firm. Gdzie celować na mapie Polski?

Góry

Chyba nie ma bardziej spokojnego miejsca od Polskich gór. Tatry, Bieszczady czy Karpaty pozwalają się wyciszyć i nabrać energii na kolejny tydzień pracy. Wartym polecenia miejscem jest Nowy Targ, którego usytuowanie pozwala na zwiedzenie całej, południowo - wschodniej Polski.

Jeziora

Kolejnym, ciekawym miejscem na event wyjazdowy będą Mazury. Warto jednak zaplanować wycieczkę tak, aby trafić na odpowiednią pogodę. Polecamy baseny termalne oraz aktywny wypoczynek pod postacią wspinaczki po skałkach, jazdy na skuterach wodnych i jachtach. Mazury to zdaniem wielu najlepsze miejsce do zintegrowania się z teamem.

A dlaczego nie morze? Ponieważ wbrew pozorom nie daje szans na aktywny wypoczynek. Nad Bałtykiem trudno też trafić na odpowiednią, słoneczną pogodę, zatem góry lub jeziora to naszym zdaniem najlepsze opcje!

 

 

Zobacz również